Wiaty garażowe - samochodowe

Nasza firma zajmuje się produkcją i montażem nowoczesnych wiat garażowych z możliwością rozbudowania o instalację fotowoltaiczną.

CoSteel oferuje kompleksowe usługi produkcji i montażu wiat garażowych na terenie województwa śląskiego - Katowice, Sosnowiec oraz Gliwice!

Wiaty garażowe - samochodowe śląsk

Wiaty garażowe coSteel

Celem poznania dokładnych oczekiwań i preferencji klienta każde zamówienie rozpoczynamy od spotkania, pomiarów i rozmów z klientem. Wykorzystujemy tylko najwyższej jakości materiały jak grubościenne profile stalowe lub aluminiowe czy stal nierdzewną. Nasze produkty nie są wykonywane seryjnie. Charakteryzują się niepowtarzalnym wzornictwem wykonywanym zgodnie z wytycznymi klienta.

Carport fotowoltaiczny

Nowością w naszej ofercie jest szkielet wiaty garażowej z dachem jednospadowym przystosowanym pod panele fotowoltaiczne. Wiaty z instalacją fotowoltaiczną w połączeniu z systemem ładowania mogą stanowić całkowicie ekologiczne i niezależne stacje ładowania samochodów elektrycznych. Dzięki współpracy z wieloma firmami zajmującymi się instalacjami fotowoltaicznymi możemy zaproponować kompleksowe rozwiązania wiat garażowych z fotowoltaiką wraz z ładowarkami do samochodów elektrycznych wykonanych „pod klucz”.

Powyższe usługi wykonujemy na terenie województwa śląskiego - Sosnowiec, Katowice, Dąbrowa Górnicza, Gliwice. Więcej informacji uzyskają Państwo telefonicznie lub mailowo.

FAQ

1. Z jakich materiałów mogą być wykonane wiaty garażowe?

W naszej ofercie wiaty samochodowe możemy wyprodukować ze stali czarnej- ocynkowanej ogniowo i aluminium. Chętnie też doradzimy w przypadku gdy klient nie wie, jaki odpowiedni materiał wybrać.

2. Czy są dostępne w ofercie wiaty samochodowe z pomieszczeniem gospodarczym?

Tak, jak najbardziej możemy zrealizować taki projekt po dokonaniu pomiarów u osoby zainteresowanej ofertą.

3. Jakie są dostępne wymiary wiat samochodowych?

Realizujemy wiaty garażowe o różnych wymiarach, najczęstsze wymiary wiat to: 3 x 6 m (jednostanowiskowa) oraz 6 x 6 m (dwustanowiskowa). Jeżeli miejsce pod wiatę jest o niestandardowych wymiarach - realizujemy również projekty wiat pod wymiar.

4. Kiedy nie trzeba zezwolenia na budowę wiaty?

Wtedy, kiedy wiata garażowa nie przekracza powierzchni zabudowy, czyli 35 m2 (zgodnie z art. 29 ust. 14 pkt c prawa budowlanego).

5. Czy po wyprodukowaniu firma zapewnia transport oraz montaż wiaty?

Tak, wyprodukowana przez nas wiata samochodowa, garażowa lub carport może być przez nas dostarczona, z montażem lub bez.

5. Ile kosztuje wiata samochodowa?

Koszty wiaty samochodowej rozpoczynają się od 5 000 zł netto, cena uzależniona jest od oczekiwań i preferencji klienta. Nasze produkty nie są wykonywane seryjnie. Wyprodukowane przez nas wiaty oraz carporty charakteryzują się niepowtarzalnym wzornictwem.


Adres

41-208 Sosnowiec
ul. Wygoda 2


Dane kontaktowe

Email: biuro@costeel.pl
Telefon: +48 888 999 914

Zapraszamy do współpracy!

Wyślij projekt do wyceny.

Opinie

Prześlij nam Twoje pomysły, informację o błędach i sugestie. Każda opinia jest dla nas cenna.

Odwiedź nas: