Wiaty garażowe - samochodowe

Nasza firma zajmuje się produkcją i montażem nowoczesnych wiat garażowych z możliwością rozbudowania o instalację fotowoltaiczną.

CoSteel oferuje kompleksowe usługi produkcji i montażu wiat garażowych na terenie województwa śląskiego - Katowice, Sosnowiec oraz Gliwice!

Wiaty garażowe - samochodowe śląsk

Wiaty garażowe coSteel

Celem poznania dokładnych oczekiwań i preferencji klienta każde zamówienie rozpoczynamy od spotkania, pomiarów i rozmów z klientem. Wykorzystujemy tylko najwyższej jakości materiały jak grubościenne profile stalowe lub aluminiowe czy stal nierdzewną. Nasze produkty nie są wykonywane seryjnie. Charakteryzują się niepowtarzalnym wzornictwem wykonywanym zgodnie z wytycznymi klienta.

Carport fotowoltaiczny

Nowością w naszej ofercie jest szkielet wiaty garażowej z dachem jednospadowym przystosowanym pod panele fotowoltaiczne. Wiaty z instalacją fotowoltaiczną w połączeniu z systemem ładowania mogą stanowić całkowicie ekologiczne i niezależne stacje ładowania samochodów elektrycznych. Dzięki współpracy z wieloma firmami zajmującymi się instalacjami fotowoltaicznymi możemy zaproponować kompleksowe rozwiązania wiat garażowych z fotowoltaiką wraz z ładowarkami do samochodów elektrycznych wykonanych „pod klucz”.

Powyższe usługi wykonujemy na terenie województwa śląskiego - Sosnowiec, Katowice, Dąbrowa Górnicza, Gliwice. Więcej informacji uzyskają Państwo telefonicznie lub mailowo.

Adres

41-208 Sosnowiec
ul. Wygoda 2


Dane kontaktowe

Email: biuro@costeel.pl
Telefon: +48 888 999 914

Zapraszamy do współpracy!

Wyślij projekt do wyceny.

Opinie

Prześlij nam Twoje pomysły, informację o błędach i sugestie. Każda opinia jest dla nas cenna.

Odwiedź nas: